My Life Crowdfunding jest legalnym sposobem zbierania funduszy, zarówno dużych jak i małych , na własne cele. Za pomocą My Life Crowdfunding, możesz zorganizować obóz dla dzieci, program ratunkowy dla zwierząt, możesz pomóc kościołowi, dowolnej fundacji. Możesz zbierać fundusze potrzebne na otwarcie lub rozwój własnej firmy. Możesz uzyskać pieniądze potrzebne do realizowania jakiegokolwiek z Twoich pomysłów. My Life Crowdfunding istnieje po to aby pomóc Ci urzeczywistnić Twoje marzenia – cokolwiek by to nie było: remont domu lub kupno nowego, wymiana samochodu, wczasy, czy zmiana dotychczasowego życia na lepsze…
Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.
My Life Crowdfunding jest portalem non-profit, dlatego nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie ze strony. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić aby dodać własny projekt, jest wsparcie jednego z istniejących już projektów kwotą 35PLN lub 10$. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych osób może wydawać się to znaczną wadą. Jednak proszę zauważyć, że w porównaniu do innych portali crowdfundingowych, nie zabieramy kilku- kilkunastu procent od przekazanych i otrzymanych przez Ciebie darowizn.
W rzeczywistości każda dotacja wpływa w 100% na Twoje osobiste konto. Wspierając ten projekt stajesz się częścią Naszej Międzynarodowej Społeczności.

Budowa Start up Camper

Właściciel projektu: Anita Zielke
wsparł inny projekt kwotą: 35.00 PLN, a otrzymał 0.00 PLN od 0 osób
tj. 0% z określonej docelowo kwoty 3000.00 PLN
 
tj. 0% z określonej docelowo kwoty 3000.00 PLN
Pieniądze są mi potrzebne na opłacenie usługi, formalności oraz zakup nowego oprogramowania i rozwój portali związanych z projektem. Min. polskasport.pl będzie też jeszcze jeden ogólnopolski portal internetowy.

Nagroda za wsparcie:
Każdy, kto wspiera mój projekt może liczyć na darmową reklamę swojego projektu wraz z linkiem w zakładce partnerzy. Własny opis projektu i zdjęcie należy mi wysłać na adres e-mail admin@polskasport.pl
Planuję także zakup smyczy reklamowych, będę one także wysyłane nieodpłatnie do darczyńców. Pamiętajcie, szczere dobro zawsze wraca.
Wesprzyj projekt darowizną