My Life Crowdfunding jest legalnym sposobem zbierania funduszy, zarówno dużych jak i małych , na własne cele. Za pomocą My Life Crowdfunding, możesz zorganizować obóz dla dzieci, program ratunkowy dla zwierząt, możesz pomóc kościołowi, dowolnej fundacji. Możesz zbierać fundusze potrzebne na otwarcie lub rozwój własnej firmy. Możesz uzyskać pieniądze potrzebne do realizowania jakiegokolwiek z Twoich pomysłów. My Life Crowdfunding istnieje po to aby pomóc Ci urzeczywistnić Twoje marzenia – cokolwiek by to nie było: remont domu lub kupno nowego, wymiana samochodu, wczasy, czy zmiana dotychczasowego życia na lepsze…
Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia.
My Life Crowdfunding jest portalem non-profit, dlatego nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie ze strony. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić aby dodać własny projekt, jest wsparcie jednego z istniejących już projektów kwotą 35PLN lub 10$. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych osób może wydawać się to znaczną wadą. Jednak proszę zauważyć, że w porównaniu do innych portali crowdfundingowych, nie zabieramy kilku- kilkunastu procent od przekazanych i otrzymanych przez Ciebie darowizn.
W rzeczywistości każda dotacja wpływa w 100% na Twoje osobiste konto. Wspierając ten projekt stajesz się częścią Naszej Międzynarodowej Społeczności.

Camper na wakacjach Camper

Właściciel projektu: Camper Konto integracyjne
wsparł inny projekt kwotą: 35.00 PLN, a otrzymał 18935.00 PLN od 541 osób
tj. 9% z określonej docelowo kwoty 205000.00 PLN
 
tj. 9% z określonej docelowo kwoty 205000.00 PLN
Projekt ten powstał aby metodą Crowdfundingu zebrać kwotę potrzebną na zrealizowanie wspólnego wyjazdu dla wspaniałej grupy która zna sie tylko z sieci.
Czy znasz już MY Life Crowdfunding? MLC to portal dla każdego, kto marzy i te marzenia realizuje. Tworzymy swoje projekty i wspieramy się wzajemnie. Ale mamy też jeden wspólny cel, do którego dążymy - wspólne wyjazdy na wczasy, wycieczki... Jesteśmy wspaniają społecznością, ale znamy się tylko z sieci. Spotkanie w realu będzie dla nas wielką przygodą.
Zostań częścią naszych marzeń :)
Zgodnie z zasadami crowdfundingu i rozwojem naszego projektu, możesz otrzymać wymierne podziękowanie nawet do 210 PLN i prostą drogę do zrealizowania również i Twoich celów. Poznaj nas, wesprzyj nasz projekt swoja darowizna , zamień jedną zwykłą szarą rzeczywistość na dziesięć słonecznych marzeń.
Pokażmy światu nasz My Life Crowdfunding !
Dziękujemy za każde wsparcie naszego Projektu.

Nagroda za wsparcie:
Za okazane wsparcie otrzymasz od nas specjalne podziekowania z naszego spotkania oraz innowacyjny algorytm równiez wynagradza wspierających ten Projekt. W myśl zasady, dobro zawsze powraca i to zwielokrotnione.
Wesprzyj projekt darowizną